Laminate Veener

Laminate veener işlemi bir nevi diş estetiği sayılmaktadır. Çünkü doğduktan sonra yavaş yavaş şekillenen dişlerimiz yapısal ve genetik faktörlere bağlı olarak olması gerekenden fazla ayrık veya sarı olabilirler. Laminate veener işleminde de ön dişler kötü görünümlerinden kurtulur ve estetik bir görünüm kazanırlar. Sizlere sunduğumuz bu hizmetle birlikte uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecek işlem sonucunda çarpık, orantısız aralıklı, kalıcı lekeye sahip olan dişlerinizi düzeltmiş ve yepyeni bir gülüş kazanmış olacaksınız. Porselen laminate veenerler diş yüzeyine kimyasal olarak bağlanmakta ve seramik madde özelliği taşımaktadırlar. Son dönemlerde estetik diş hekimliği içerisinde en büyük yeniliklerden biri olan bu uygulamayı bu denli başarılı şekilde gerçekleştirmemizin sebebi hekimlerimizin profesyonel bakış açısı ve farklı dokudaki maddelerin oldukça kusursuz şekilde birleştirilmesidir. Lamine diş tedavisi içerisinde laminate diş beyazlatma, lamine diş kaplama yöntemleri bulunmaktadır. İstediğiniz görünüme kavuşmak için yaprak porselen yöntemi ile aralıklı olan dişlerinizi kapatıp daha beyaz bir görünüm elde edebileceksiniz.

Porsenel Laminate Veener İşleminin Avantajları Nelerdir?

Çok daha konservatif bir bakış açısı ile dişin şeklini, rengini ve büyüklüğünü değiştiren bu yöntem öncelikle oldukça kısa bir zamanda gerçekleşmektedir. Kısa kısa 3 seansta gerçekleşen işlemde ilk olarak kontrol modeli alınmaktadır. İkincisinde diş kesimi yapılıp 3ncü seansta ise porselen laminate oldukça başarılı şekilde yerleştirilmektedir. 3 seans içerisinde ilk seans oldukça önem arz etmektedir. Çünkü burada tedavi planlanıp nasıl bir gülümseme hedeflendiği belirlenmektedir. Uzmanlarımız tamamen istediğiniz gibi bir sonuca ulaşmanız için işlem öncesinde akılda kalacak en ufak bir soru işaretini bile gidermek istediği için titizlikle diş modelleri alınacak ve sonuç aslında ilk seanstan belirlenmiş olacaktır. Estetik laminate weener yöntemi vaat ettikleri ile tüm hastaların gözde uygulaması haline gelmiş durumdadır. Herkesin arzuladığı gülüşü ve beyaz dişleri gerçekleştiren büyülü uygulama uzmanlarımızın başarılı süreçleri içerisinde daha da mükemmel bir hale gelerek yeni dişlerinizi oluşturmaktadır.

Lamine diş fiyatları da gözde bir uygulama olması sebebiyle oldukça merak edilmektedir fakat bunun en net ve doğru cevabını merkezlerimize geldiğinizde uzman doktorlarımız tarafından öğrenebileceksiniz. Yaprak porselen 2018 fiyatları ve yaprak porselen diş fiyatları için geniş bir bilgilendirme ile kararınızı vermeniz kolaylaşacaktır.

Laminate Veneer tedavisi dişlerinin şeklinden ve renginden memnun olmayan kişilere çok kısa sürede yapılan bir tedavidir. Porselen tedavisine göre daha az zarar veren mine dokunuşunu aşındırmadan dişin ön yüzeyine yapıştırılan porselen yapraklardır. Üstün ışık geçirgenliği sayesinde doğal dişi taklit eder. Yapım süresi porselen tedavisine göre çok daha kısa oluşu en büyük avantajıdır. Profesyonel ve tecrübeli uzmanlarımız tarafından yapılan laminalerin 10 ile 20 yıl kullanma süresi vardır. Diş aralıkları olan ve ön dişleri kırık, aşınmış kişilere  de bu uygulama yapılabilir.