Burun Estetiği

Yaşadığımız coğrafyada bizleri farklılaştıran görünümlerden birisi etli ve kemerli bir buruna sahip olmaktır. Anadolu coğrafyası birçok medeniyet ve etnik halkın harmanlandığı bir yapıya sahip olduğu için bazılarının burnu incecik ve hokka diye adlandırılan bir görüntüye sahiptir, bazısının ise geniş, iri ve kalın derilidir. Köklerimizi ve genetik özelliklerimizi belki değiştiremeyiz ancak teknolojinin bizlere sunduğu nimetlerle burun yapımızı değiştirebiliriz!

Rinoplasti yani burun ameliyatı diye adlandırılan bu işlem dünya ve Türkiye’de rağbet gören en önemli estetik ameliyattır. Burun estetiği ameliyatı kişilere istedikleri gibi bir görünü sunarken bazıları da zorunluluktan bu yönteme başvurmaktadır. Kemik eğrilmesi veya et oluşumu gibi durumlarda nefes alıp vermede zorlanıldığı için burun estetiği oldukça önerilen yöntemler arasında sayılmaktadır. Burun estetiği değişimleri kadınları oldukça cezp ettiği için bizlerde her ne sebepten bu yönteme başvurulmuş olursa olsun burun estetiği before after yaparak değişimi net bir şekilde görmenizi sağlıyoruz. Burun estetiği olanlar burun estetiği sonrası belirli bir müddet iyileşme sürecinde olacakları için oluşan şişliklerin inmesini de bekleyeceklerdir. Ama hiç endişelenmeyin bizler sizi burun estetiği bandaj, burun estetiği genel anestezi hakkında bilgilendireceğiz ve çevrenizden duyduğunuz ‘zor geçiyor’ diye adlandırılan süreci kolaylıkla geçirmenizi sağlayacağız.

Günümüzde sosyal medya hayatımızı yönlendirdiği ve attığımız her fotoğrafta estetik kaygı güttüğümüz için bu yöntem gençler tarafında da sıkça talep edilmektedir. Herkes yüzündeki kusurları kapatmak ve güzel görünmek istediği için çeşitli yollar aranırken burun estetiği çoğu kişiye yeşil ışık yakmaktadır.

Ancak şu bilinmelidir doğru bir teknik ve profesyonel bir estetik cerrah ile çalışılmadığı sürece burun estetiği burun düşmesi gibi konu başlıklarının oluşturduğu sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Burun estetiği en iyi doktor İstanbul içinde merkezimizde yer aldığı gibi burun estetiği blogları sayesinde bilgilendiğiniz çoğu konuyu daha da aydınlığa kavuşturmanızı sağlayacağız. Örneğin burun estetiği burun delikleri önemi ve duruşu hakkında birçok merak ettiğiniz soru vardır ve hangi duruşun yüzünüze yakışacağını merak ediyorsunuzdur. Sizleri bu konular ve burun estetiği fiyatları hakkında bilgilendirerek merkezimize misafir olduğunuzda burun estetiği fiyatları 2018 hakkında da bilgilendirmiş olacağız.

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATININ İYİLEŞME SÜRECİ ;

Renopilasti burun estetiği olan hastaların ortalama 1 hafta dinlenmeleri yeterlidir. Ameliyat sonrasında burun üzerindeki alçı ve bantlar 1 hafta sonra doktor tarafından hastaneye kontrol için çağrıldığında çıkartılır. Ameliyattan sonra burnun tam olarak yerine oturması 6 ay veya 1 yıl civarında süre gereklidir.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97)  ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.

Burun Estetiği