Yüzün yapısındaki probleme dayanan ve bu problemi tedavi etmede yapılacak işlemlerdir. Cerrahi bir müdahale olmadan, cildin dokusuna göre eksikliği onarılmak üzere doktorumuz tarafından önerilerek yapılan operasyondur.

Dermatoloji Ve Medikal Estetik

Estehaircity olarak sizlere birçok hizmeti uzman eller tarafından vermekteyiz. Bunların arasında saç ektirme, kaş ektirme, mezoterapi gibi birçok yöntemle sağlığınıza kavuşmanızı ve istediğiniz görünümü sağlamayı amaçlamaktayız. Tabi bunların yanında dermatoloji ve medikal estetikte oldukça önemlidir. Bu sebeple dudak dolgusu, botoks, karbonpeeling, dudak dolgusu gibi hizmetleri de sizlerle buluşturuyoruz. Yüzünüzdeki probleme dayalı olarak belirleyeceğimiz tedavi içerisinde cerrahi bir müdahalede bulunmadan cildinizin dokusuna göre eksikliği belirleyecek ve doktorumuzun sizleri yönlendirmesi sonucu tedaviye başlayacağız.

Medikal Estetik Merkezi Sizlere Neler Sunmaktadır?

Günümüz teknolojisi içerisinde estetik tedavisiyle ilgili birçok gelişme yaşanmakta ve uygulanmaktadır. Bu durum öyle bir hale gelmiş durumdadır ki neşter müdahalesine veya ameliyat gerek duymadan estetik müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Medikal estetik olarak tanımlanan bu işlemler dizisi içerisinde oldukça başarılı sonuçlar alındığı gibi hiçbir iz bırakılmadan kişiler yeni görünümlerini kazanmaktadır. Tabi bu işlem uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmeli ve oldukça profesyonel hareket edilmelidir. Estehaircity sizlere bu profesyonelliğin verdiği güveni sunarken kusursuz görünümünüz için ihtiyacınız olan anahtarı da altın tepside sunmaktadır. Medikal estetik başlığı altında sizlere botoks, karbonpeeling, prp, dudak dolgusu, yüz dolgusu, leke tedavisi gibi hizmetler bulunmaktadır. Tabi bunların yanında dermatolojinin de etkisi olan hizmetlerimiz bulunmaktadır. Medikal estetik genel olarak dokunun altına yapılan enjeksiyonları ihtiva etmektedir.

Başlığımızda belirttiğimiz dermatolojik işlemlerde ise genelde cilt yüzeyinde oluşan siyah nokta leke veya diğer çeşitli lekeleri tedavi etmekteyiz. Birçok yöntemle uyguladığımız tedavi yöntemlerinde cildinizin yağlılık oranını veya problemi belirleyerek tekrarlanan seanslardan sonra sağlıklı ve tazelenmiş bir cilde kavuşmanızı sağlayacağız.

Genelleme yapacak olursak her iki işlemde de sizleri ameliyat psikolojisine sokmadan hareket ediyoruz. Bazen bir seans bazense birkaç seansta sonuca ulaşacağımız işlemlerde hiçbir acı ve ağrı duymadan istediğiniz görünüme kavuşacaksınız. Steril şekilde hazırladığımız muayene odaları ve operasyon odalarında kendinizi rahat hissedeceğiniz zaman işleme başlayacak olan doktorlarımız sizlere oldukça samimi bir ortam sunacak. Ayrıca tüm saydığımız hizmetlerin dışında laser ile dövme silme işlemini de aynı özen ve titizlikle gerçekleştireceklerdir. Estehaircity olarak estetik merkezi Kadıköy, Ataşehir ve daha birçok ilçeden hastalarımızı muayenehanemizde misafir ediyoruz. Sizleri de ailemiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.