Cilt gençleştirme tedavisinde karbonpeeling tedavisi ön sırada yer alır. Laser enerjisi ile karbon maskesinin birleşimi ile uygulanan bir tedavidir. Ciltteki kolejan üretimini tetikler, elastikiyet kaybını tedavi eder. 4 ve 6 seans şeklinde planlanır. Doktorun ciltteki ihtiyacına göre tekrar süreci planlanır.

Karbonpeeling

Karbon peeling tedavisi dermatoloji alanında leke tedavisinde kullanılan, cildi aydınlatıp gözenekleri küçülten ve gençleştiren önemli bir tedavi yöntemidir. Son yıllarda kadınların sıkça tercih ettiği bu yöntem ince ve küçük tüylerin giderilmesinde de oldukça etkili olmaktadır.

Karbon Peeling Nedir?

Karbon peeling yapan hastaneler ve birçok merkez bulunmaktadır. Bizler de İstanbul’da bu mükemmel hizmeti sizlerle bukuşturan merkezlerden biri olmaktayız. Karbon peeling nedir diye soran müşterilerimize verdiğimiz en genel cevapsa leke ve cilt yenileme tedavisinde kullanılan lazerli bir yöntemdir diyebiliriz. Lazer işlemi uygulamadan önce renk konusunda etkinliği arttırmak amacıyla karbon solüsyon sürüp 15-20 dakika aralığında bekletmekteyiz. Bu süre zarfında karbon içeriği gözenekler tarafından emilecek ve renk artışı gerçekleşmiş olacaktır. Böylelikle uyguladığımız lazer işlemi daha etkili olmaktadır.

Karbon peeling akne tedavisi için oldukça sık kullanılan bir yöntem olmaktadır. Karbon peeling işe yarıyor mu diye soran müşterilerimiz gerçekleştirdiğimiz işlemden birkaç seans sonra karbon peeling before after yaptıklarında etkiyi net bir şekilde görmektedir. Cilt rengini geri kazanmış, karbon peeling gözenek içerisine canlılık kazandırmışken siyak noktalarda tamamen temizlenecektir.

Karbon Peeling Etkisi Ne Kadar Sürer?

İstenilen problemin çözümüne uygun belirlenecek seans süresi ortalama 1-3 hafta aralığında olmalıdır. 4-5 seans uygulanacak işlem sonucunda etkileri cildinizde görürken leke tedavisinde seans süresi daha da uzamaktadır. Karbon peeling acıtır mı diye soracak olursanız acı değil de hafif bir yanma ve batma hissi oluşabilir şeklinde cevap verebiliriz. Tabi karbon peeling sonrası bakım en az seanslar sırasında uygulana işlemler kadar önem arz etmektedir. Çünkü karbon peeling etkileri uzun süre cildinizde kalsın istiyorsanız mutlaka sizlere önereceğimiz kremleri düzenli olarak kullanıp cildinizi zinde tutmaya devam etmelisiniz. Tüm bunların dışında karbon peelingte lazer kullanıldığı için diğer farklı özelliklerini kullanarak karbon peeling dövme silme işleminde de oldukça sık tercih edilen bir yöntemdir. Bahsettiğimiz işlem içerisinde karbon peeling fiyat 2018 hakkında bilgi edinmek istiyorsanız da sizleri merkezimize bekliyor olacağız. Cildinizi muayene edip istenen işlem sonrasında fiyatı belirleyecek ve diğer karbon peeling Kadıköy ve çevre ilçelerden gelen müşterilerimiz gibi sizde taptaze bir cilde kavuşmuş olacaksınız.