Dövme silme işlemi cildin laser ile yenilenmesi anlamına gelir. Dövme yapılan bölgenin büyüklüğü deriye uygulanan boyanın rengi, yoğunluğu ve kişinin ten rengine göre alınacak sonuç değişebilir. Dövme silme işlemi deri altındaki boyaları küçük hale getirerek parçalara ayırır hücreler boyayı yutar. Lenf dolaşımını atarak sistemik bir şekilde vücuttan uzaklaştırır. Mor, yeşil ve sarı renkli dövmeler ve çok kez laser işlemi yapılması gereken dövme renkleridir.

Laser İle Dövme Silme

Üniversite yıllarında yada lise zamanında yaptırdığınız dövme zaman geçtikçe, yaşınız ilerledikçe yada yaptığınız işe bağlı olarak sorun arz edebilir ve bu sebeple vücudunuzda taşımak istemeyebilirsiniz. Önceleri ömür boyu kalıcı ve asla çıkarılamayan bir uygulama gibi görünse de şimdilerde teknolojinin tüm nimetlerini insanlığa sunmasından dövmeler de faydalanmaktadır. Laser ile dövme silme işlemi de teknolojinin önemli ve faydalı bir ayağını oluşturmaktadır. Lazer ile dövme silme işlemi her ne kadar çoğu kişide korku ve endişe yaratsa da Estehaircity olarak sizin için en kolay ve ağrısız bir işlemle istemediğiniz figürleri vücudunuzdan silmenizi sağlayacağız.

Lazer ile dövme sildirme iz kalır mı gibi sorulara gebe bir konudur. Ancak dövmenizin rengine, koyuluğuna, boyutuna ve bulunduğu bölgeye göre değişecek olan seanslar sonucunda tamamen dövmenizden kurtulacağınıza emin olabilirsiniz. Lazerle dövme sildirme sonrası için bir takım tavsiye ve süreç içerisindeki aktiviteleri yerine getirdiniz zaman hiçbir sorunla karşılaşmadan süreci atlatmış olacaksınız.

Lazer İle Dövme Nasıl Silinir?

Lazerle dövme sildirme aşamaları öncelikle derinin epidermis tabakasına geçerek başlamaktadır. Lazer ışınları derideki alt dokular ve dermis tarafından emilir, maddeler parçalanır ve bağışıklık sistemi yardımı ile ortadan kalkar. Çeşitli lazer ışınları farklı renkler ve dalga boyları yayarak dövmenin silinmesi için gerekli en geniş spektrumu sağlamaktadır. Lazerle dövme sildirme kaç seans sonunda gerçekleşir diye soracak olursanız ortalama 4-8 seans arasında değişmektedir cevabını verebiliriz. Bu değişimin sebebi ise dövmenizin koyu renklerinin daha kolay silinmesi ve açık renklerinin daha zor silinmesine bağlı olarak değişmektedir. Tabi bunların dışında birçok değişken seans sürenizi etkileyecektir.

Lazerle dövme sildirme sonrası bakım için uzmanlarımızdan alacağınız yardım ve tedavi süreci sonrasında da istediğiniz cilt görünümüne kavuşmuş olacaksınız. Çeşitli epitelizan kremler kullanılarak yapılan lazerle dövme sildirme sonrası tedavilerde işlem aralarında kullandığınız gibi güneş koruyucu kullanmaya da devam etmelisiniz.

Lazer ile dövme sildirme fiyatları ise dövmenizin büyüklüğüne göre ve seans sayısına göre değişecektir. Merkezimize geldiğinizde sizlerle bir araya gelecek olan uzmanlarımız muayene sonrasında tam bir fiyat bilgisine sahip olmanızı sağlayacaktır. Lazerle dövme sildirme Avcılar, Kadıköy ve birçok ilçeden müşterimizce rağbet gören bir uygulamadır ve bu şekilde bir istek doğrultusunda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.