Yaşın ilerlemesine bağlı olarak ciltteki kırışıklıkların giderilmesi üzerine yapıla veya çene, elmacık kemiği isteyen kişilere bu uygulama yapılır. Dolgu maddesi olarak yine kişinin kendi vücudundan alınan yağlar ile veya hyalüronik asit içerikli dolgu malzemeleri ile bu işlem gerçekleştirilir. Tek seansta 15-30 dakika sürer, 2 veya 3 hafta sonra yüzde tamamlayıcı etkisini gösterir. Kullanılan dolgu malzemesi çok önemlidir, uygulayacak doktorun profesyonelliği aynı derecede önemlidir.

Dudak Dolgusu

Dolgun ve göz alıcı dudaklar kadınlar için yüzyıllardır güzelliğin baş unsuru estetiğinse vazgeçilmezi olmuştur. Birbirinden farklı dudak yapıları arasında dolgun dudaklar bu kadar çok rağbet görürken kozmetik ve bilim dünyası kadınların isteklerine asla sessiz kalmayıp dudak dolgusu işlemini geliştirmiştir. Yıllardır birçok kadının tercih ettiği dudak dolgusunu sizler için Estehaircity merkezimizde başarılı bir şekilde gerçekleştirirken istediğiniz görüntüye de sahip olmanızı sağlamaktayız.

Dudak dolgusu çeşitli sebeplerden dolayı veya doğuştan gelen çeşitli faktörler sebebiyle görünümünden rahatsız olan kadınlara uygulanmaktadır. Dudaklarının daha dolgun ve iri gözükmesini isteyen kadınlara uygulanan bir estetik müdahale olan dolguda dudağın çevresine ve içine dermal dolgular enjekte etmekteyiz. Ancak bu işlem mutlaka uzman kişilerden tarafından yapılmalıdır. Sağlığınız hakkında hiçbir kulaktan dolma bilgiye ve doktor vasfı taşımayan kişilere itibar etmemelisiniz.

Dudak dolgusu sonrası kişiler ne kadar istedikleri gibi bir görünüme kavuşsa da öncesinde dudak dolgusu acıtır mı, dudak dolgusu ameliyatı hakkında çeşitli sorular, dudak dolgusu bakımı ve dudak dolgusu aşamaları ile ilgili çeşitli sorular yöneltmektedirler. Sizleri merkezimizde ağırlarken bilmek istediklerinizle ilgili kusursuz şekilde bilgilendirerek tedaviye başlamanızı sağlayacağız. Bunlara ek olarak dudak dolgusu çıkarılabilir mi sorularınıza doktorlarımız cevap verirken önceden çalıştığımız müşterilerimizin dudak dolgusu before after görüntüleriyle nasıl bir görünüme sahip olmak istediğiniz konusunda fikir edinmenizi sağlayacağız.

Dudak Dolgusu Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dudak dolgusu ameliyatı olmadan önce dudak dolgusu acır mı gibi sorularınızın cevabını aldıktan sonra dudak çevresi dolgu işlemini titizlikle belirlemelisiniz. Hacmini, şeklini ve tam görüntüsünü belirleyeceğiniz dudaklarda başlayacak olan işlemlerde dudak dolgusu bakımı hakkında da detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz. Tabi her ihtimale karşı bazı konulara özen göstermeniz gerekecektir.

Öncelikle dudak dolgusu 1 cc gibi ölçeklerle derecelendirilmektedir. Bu sebeple yüzünüze uygun bir genişliği kesin olarak belirlemelisiniz. Sonrasında ise eğer sigara kullanıyorsanız işlemi gerçekleştirmeden 1 hafta önce ara vermelisiniz. Seçiminizi yaparken alt dudağınızla üst dudağınız orantılı bir büyüme göstermelidir. Normal şekilde yapıldığında hiçbir zararı olmadığı gibi ölçüsünü kaçırıp güvenilir bir doktorla çalışmazsanız dudak dolgusu zararları kapınızı çalacaktır.

Estehaircity olarak bizler size güvenilir güzelliğin sağlıklı kapısını sunuyoruz. Bizleri tercih ettikten sonra dudak dolgusu fiyatları 2018 hakkında geniş bilgi alabilir ve doktorlarımızın ön gördüğü dudak dolgusu çeşitleri içerisinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Merkezimizi seçip dudak dolgusu yaptıranlar olumlu yorumlarıyla bizleri oldukça mutlu etmekte ve bizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyup güzelliğinize farklılık katmak için çalışmaya devam etmekteyiz.