Ciltte kolejan kaybı olan kişilerde; sarkma, yaşlılık belirtisi olan kırışıklıkları gidermek için kullanılan bir tekniktir. Özel ipler ile uygulama yapılır.1 ay ve 8 ay cilt altında kolejan dokuyu aktive ederek cildin canlanmasını sağlar. Sarkmış cilde lifting etkisi yaparak cildi gergin tutar. Lokal anestezi ile uygulama yapılır, yüzdeki ihtiyaca göre ip sayısı belirlenir.İp uygulaması ile yapılan  yüz germe, ciltte görülen gençleşme 1 ile 1.5 yıl arası gözlenmektedir. İp uygulaması ile yapılan yüz germe işlem botoks ya da dolgu işlemi desteklenebilir, kişinin cilt yapısına ve yaşına göre değişiklik gösterebileceği için kesin bir süre verilemez. Genetik yapı, metabolizma hızı bu iplerin yapacağı faktörlere göre değişir.

Yüzde İp Uygulamaları İle Yüz Germe

Kadınların yüzyıllardır genç kalma ve yaşlanma sürecini erteleme isteği zaman değiştikçe teknolojinin de odağında olmuştur. Eskiden farklı yöntemler veya şifalı otlarla yapılan genç kalma işlemleri bugün yerini botoks, mezoterapi ve sizlere sunduğumuz yeni bir teknoloji olan ip tekniği ile yüz germe yöntemine bırakmıştır. Yüzde ip uygulaması kolajen kaybı yaşayan kişilerin cildine uygulanmaktadır. İple yüz germe özel olarak uygulanan bir işlemdir ve merkezimizde sizlere yapılması gereken en doğru şekilde bu işlemi uygulamaktayız. Esasen yapılan sarkmış cildi lifting etkisi ile ayakta tutmaktır. İple yüz germe doktor kontrolünde yapılması gereken bir tedavi olduğu için işlemi profesyonelce uygulayan uzmanlarla çalışmak sağlığınızı garanti altına almanızı sağlayacaktır. İple yüz germe sonrası müşterilerimiz merkezimizden oldukça memnun ayrılırken yenilenmiş ve sıkı bir cilde kavuşmaktadırlar.

İple yüz germe ameliyatı v lift veya iple yüz asma tedavisi olarak da bilinmektedir. İple yüz ve boyun germe belirli seanslardan sonra istenilen görüntüye ulaşmanızı sağlayacak ve iple yüz germe estetiği adı altında istediğiniz görüntüye kavuşmuş olacaksınız.

İple Yüz Germe Nasıl Yapılır?

İple yüz germe işlemi özel olarak yapılmış ameliyat ipleri ile uygulanan bir yöntemdir. Öncelikle merkezimizde sizleri muayene ederek işleme olan uygunluğunuzu belirlememiz gerekecektir. Sonrasında ise kırışıklık, çizgi veya sarkma gibi problemleri olan bölgeye işlemi uygulayıp istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlayacağız. Tabi iple yüz germe sonrası ağrı ve sızı hissetmemeniz için işlem öncesinde lokal anestezik kremlerle bölgeyi uyuşturmaktayız. İple yüz germe ne kadar kalıcı diye soran müşterilerimize ise bu yöntemin tamamen kalıcı olmadığını belirtmek isteriz. Etkisinin ne kadar sürdüğü ise kişilerin cilt yapısına ve hasara bağlı olarak değişmektedir.

İple yüz germe öncesi sonrası ile ilgili merak ettiğiniz görüntüleri sizlere sağlayacağız ancak kendinizde araştırmak isterseniz iple yüz gerdirme youtube sayfasından arama yaparak da çeşitli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İple Yüz Germe Zararları Nelerdir?

Kırışıklardan kurtulmak ve yenilenmiş bir görünüme kavuşmak için yapılan bu işlemde sağlığınızı tehdit eden herhangi bir durumla karşılaşmamaktasınız. İple yüz germe yan etkileri çok az bir şekilde gözlenip kişiden kişiye göre değişmektedir. Bu sebeple de Estehaircity olarak sizleri muayene etmeden şu yan etki görülür diyemeyiz. Aynı şekilde iple yüz germe fiyatları içinde merkezimize misafir olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.