Meme Estetiği

Kadınlarda görüntü konusunda en önemli sembollerden biri olan göğüsler bazen özgüven ölçütü bazense psikolojik bazı sorunların sebebi olmaktadırlar. Bakıldığı zaman bu kadar önemli bir konu olduğu için ideallik kaygısına girilmesi oldukça normal bir durumdur. Kadınlar böyle durumlarda estetik ameliyatlarına yönelip yaşam kalitelerini yükseltmek isteyebilirler. Tabi bu durum sadece estetik kaygı için değil bazen zorunluluktan da yapılmaktadır.

Göğüs estetiği hakkında bilgi vermeye devam edersek öncelikle göğüs estetiği yapan hastaneler ve çeşitli klinikler bulunmaktadır. Bunlar arasında en başarılı hizmeti vermek için çalışan cerrahi ve estetik merkezimizde en iyi göğüs estetiği cerrahı ile bir arada olma fırsatı yakalayacaksınız. Göğüs estetiği fotoğrafları ile ne istediğinizi anlamanızı sağlayacak olan hekimlerimiz göğüs estetiği önce sonra kareleriyle de yöntemin ne kadar etkili olduğunu vurgulayacaktır.

Göğüs estetiği yaptıranlar yapılan işlem doğru ve emin ellerde gerçekleştiği sürece oldukça memnun kalmaktadırlar. Meme estetiği için başvuran hastalarımıza diğer merkezlerden farklı olarak öncelikle ne istediklerini soruyoruz. Basma kalıp klasik cerrahi yöntemleri direkt olarak uygulamak yerine bir dizi muayene ve istediğiniz ölçülerin vücudunuza orantı ve uygunluğunu kontrol ediyoruz.

Göğüs Estetiği Nasıl Yapılır?

Göğüs estetiği veya göğüs toparlama estetiği yaptıranlar işlemin nasıl gerçekleştiğini oldukça merak etmektedir. Her yıl milyonlarca kadın tarafından yaptırılan meme estetiği bazen daha büyük göğüslere sahip olmak için bazense normalden çok daha büyük olan göğüslere müdahale etmek için uygulanmaktadır. Nasıl yapılır sorusunun cevabına gelince de meme estetiği ameliyatları büyültme, küçültme veya dikleştirme olarak 3 ana başlıkta toplanıp uygulanmaktadır. Örneğin göğüs büyütme ameliyatında silikon yada salin protez sistemleri kullanılmaktadır. Koltuk altı, veya göğüs altından kesik atılarak yerleştirilen implantlar göğüs kaslarının altına yerleştirilmektedir. Göğüs estetiği iyileşme süreci konusunda da doktorumuz yanınızda olacak ve tüm süreci sizinle beraber takip edecektir. Genel olarak göğüs estetiği ne kadar sürede iyileşir sorusunun cevabı ise merkezimize geldiğiniz zaman yapılan muayeneler sonucun doktorlarımız tarafından verilecektir.

Göğüs estetik merkezi Kadıköy ve diğer ilçelerden gelen müşterilerimize en uygun şekilde uzman görüşleri altında hizmet verip en çok merak ettiğiniz meme estetiği fiyatları 2018 ve göğüs estetiği fiyatları 2018 içinde ayrıca gerekli bilgilendirmeleri sağlıyoruz.