Meme Büyültme

Erojen bir organ olan meme, kadınların fiziksel görünümünde en önemli parçayı oluşturmaktadır. Esas amacı doğacak çocukları emzirmek ve kadınlığın sembolü olarak görülmesi olsa da tartışmasız güzelliğin en belirgin objesi olarak hayatımızda yer almaktadır. Memelerini istedikleri gibi bulmayan veya görüntüsünden hoşnut olmayan kadınlar kendilerini kötü hissedebilir hatta bu durum bazı psikolojik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Ancak hiç bunlara gerek kalmadan meme büyültme ameliyatı ile istediğiniz görünüme kısa sürede kavuşa bilirsiniz.

Estehaircity olarak göğüs büyütme ameliyatları merkezimizde gerçekleşmekte ve göğüs büyütme ameliyatı olanlar sonuçtan oldukça memnun kalmaktadırlar. Meme büyültme estetiği oldukça tercih edildiği için oldukça yaygın olan bu operasyonda mutlaka bir cerrah yönetiminde çalışmayı sürdürmelisiniz. Aksi taktirde meme büyültme ameliyatı sonuçları bakımından sizleri hiç mutlu
etmeyecektir. Sizlerle sağlıklı bir şekilde yürüttüğümüz süreç içerisinde göğüsleriniz için istediğiniz bir görüntü oluştururken göğüs büyütme yöntemleri hakkında da sizleri bilgilendireceğiz. Tabi göğüs büyütmenin doğal yolları ne kadar bilinse ve göğüs büyütme egzersizleri uygulanmak istese de çeşitli
faktörler sonucunda istediğiniz görüntüyü kaybedebilirsiniz. Bu sebeple meme büyültme ameliyatı da kalıcı çare olarak karşınıza çıkmaktadır. Sürecin işleyişinden bahsedecek olursak göğüs büyütme, silikon implantı adı altında bilinen çeşitli protezler ile küçük göğüslü kadınların göğüslerini istedikleri görüntüye getirmesi işlemidir.

Tabi sadece göğüslerin istenen görüntüye kavuşması için değil belirli hastalıklar sonucunda alınan göğsün yeniden oluşturulması içinde yapılmaktadır. Bu operasyonda dikkat etmeniz gereken nokta vücudunuza orantılı olarak büyümenin yapılmasıdır. Sizlerle bir araya geldiğimizde cerrahlarımız tarafından öncelikle nasıl bir görünüm ve şekil istendiği sizlere sorulacak olup bunların sonucunda işlem hazırlıkları başlayacaktır. Ekibimiz işlemden sonra istenmeyen durumların meydana gelmemesi için her türlü hazırlığı sizler için yapacak ve doğal bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Göğüs büyütme işleminde kullanılan protez tipleri şekil, içerik ve yüzey yapısı yönünden farklılık gösterdiği için her başlık için tek tek bilgilendirileceksiniz ve sonrasında kararınızı vermiş olacaksınız. Meme büyültme ameliyatı ne kadar sürer, göğüs büyütme estetiği ücreti ve göğüs büyütme fiyatları 2018 hakkında bilgi almak içinse yurt dışı veya yurt içi hiç fark etmez her müşterimize doğrudan bilgi akışı sağlamaktayız.

Çeşitli hormonal nedenler ile göğüslerde sarkma oluşmaktadır.(emzirmeye bağlı veya kilo alıp vermeden sonra deformasyon oluşarak içlerinde boşalma olabilir.) Kişilere bağlı olarak küçük göğüslü olabilir.Bayanlarda istenilen ölçülerde bir büyütme için en etkili ve ( FDA) onaylı protezler kullanılmaktadır. Aynı zamanda kişiden yağ alınarak da kendi yağıyla göğüslerinde büyüme sağlanabilir. En iyi göğüs büyütme için kullanılan protez; yuvarlak ve damla olarak 2 çeşittir. Kişinin vücut orantısına ve göğüs yapısına göre doktor tarafından muayene edildikten sonra karar verilir. Kişinin yine vücut yapısına bağlı olarak göğüs kısmının üstüne veya altına yerleştirilerek operasyon sağlanır. Hastanın göğüs ön duvarı ve meme yapısına göre doktor tarafından bakılarak karar verilir.

Emzirme Aşamasında Sorun Yaşanır mı ?

Protez uygulanan göğüslerde işlem yapılırken süt kanallarına zarar verilmeyecek şekilde uygulandığı için hasta sorun yaşamaz. Meme protezi, meme kanserine yol açar mı gibi soruları da aydınlatmak gerekir ise; protezin yapısı vücut yapımıza en uygun (FDA) onaylı malzemeler ile yapıldığında meme kanseri açısından bir sorun teşkil etmez. Hastalarımızdan operasyon öncesinde mamografi, MR gibi görüntüler isteyerek öncesinde varsa, olan hücre bozuklukları tespit edilerek önlem alınır.

Meme Büyültme Operasyonlarından Sonra İz Kalır Mı?

Yapılan operasyonda protezi yerleştirme işleminde açılacak kesinin yerine ve derinliğine bağlı olarak iz kalabilir. Estetik olarak yapılacak bu işlemin en doğal kesiler olarak ve hastanın yara iyileşme sürecine bağlı olarak 7-8 ay sonrasında belirsiz bir çizgi gibi görünüme ulaşabilir. Bu durum hastanın cilt rengine ve cilt tipine göre değişebilir.

Meme Büyültme Ameliyatından Sonra Sosyal Hayata Dönme Süreci;

1 gece müşahede altında hastanemizde kaldıktan sonra 1 hafta veya 10 gün arası dinlenmesi gerekmektedir. Yurt dışından gelen misafirlerimizin en az 5 gün İstanbul’da kontrol için kalması gerekmektedir. Kişilere uygulanacak tekniğe göre genellikle 30 ile 40 gün sonrası spora başlayabilir.

Meme Estetiği Fiyatları;

Göğüs Estetiği fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 532 385 38 18) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.