Meme Küçültme

Kadınlar estetik bir görünüm elde etmek için çeşitli operasyonlara başvurup göğüslerine işlem uygulama yöntemini seçerken bazı kadınlar bu yöntemi mecburiyetten seçmektedir. Çünkü küçük göğüsler kadınlar tarafından nasıl tatmin edici bir görünüm sağlamıyorsa büyük göğüslerde çeşitli sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Göğüs büyüklüğü vücuduna oranla oldukça fazla olan kadınlar duruş bozukluğu yaşamakta olup sırt ve boyun ağrıları çekmektedirler. Hatta bu durum o kadar rahatsız edici hale gelir ki çeşitli sırt hastalıklar kaçınılmaz olur. İşte bunların önüne geçebilmek ve göğüslerinizi normal bir boyuta kavuşturma amacıyla yaptığımız göğüs küçültme ameliyatı çoğu kadının istediği görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Meme küçültme ameliyatı sonrası hastalarımız çoğu sıkıntılarından kurtulurken Estehaircity uzmanları tarafından ameliyat edilmenin ayrıcalığını hiçbir sorun yaşamadan süreci atlatarak yaşamaktadırlar. Çünkü meme küçültme ameliyatı yapan doktorlar oldukça profesyonel bir bakış açısı ile cerrahi bir müdahale gerçekleştirmektedirler.

Göğüs estetiği yaptıranlar operasyon hakkında birçok soru ile merkezimize başvurmaktadırlar. Bazı hastalarımız şikayetlerini belirtip göğüs estetiği ne kadar sürede iyileşir diye sorarken diğer yandan göğüs estetiği önce sonra fotoğraflarımızda oldukça merak edilmektedir. Sizleri tüm merak ettikleriniz hakkında bilgilendirdikten sonra operasyona başlayacak ve mükemmel göğüslere kavuşmanızı amaçlamaktayız.

Göğüs Küçültme Riskleri Nelerdir?

Göğüs küçültme için yapılması gerekenler tamamen yerine getirildikten sonra operasyona hazır hale gelmiş olacaksınız. Tabi bu cerrahi müdahalenin riskleri nedir diye merak ediyorsanız öncelikle kanama ve hematom diyebiliriz. Çünkü meme içinden çıkarılan doku sebebiyle belli bir oranda kanama gerçekleşmektedir. Bu sebeple de ameliyat öncesinde kan değerleriniz kontrol edilmeli ve normal bir sınırda olması sağlanmalıdır.

Bir diğer risk faktörü ise belirgin yara izi kalması veya yara iyileşmesinin gecikmesidir. Ancak bu iki durum özellikle şeker hastalarında veya çok sigara içen kişilerde görülmektedir. Tabi bu gibi durumlarda doktorlarımız özel bir tedavi yöntemi ile yara izlerini kapatmaktadırlar. Bunların yanında çeşitli durumlara bağlı olarak dikiş atması, yara açılması veya iltihaplanma da görülebilir. Ancak saydığımız her risk bir ihtimaldir ve çoğu hastalarda bu durumların neredeyse hiçbirine rastlanmamaktadır.

Meme Küçültme Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Belirli şikayetler veya estetik problemler ile işlemi gerçekleştirmek isteyen her kadın meme küçültme ameliyatı yaptırabilir. Tabi işleme başlamadan önce kan değerleriniz ve vücudunuza uygun bir göğüs formu dikkate alınarak işlemler gerçekleştirilecektir.

Bizlere ulaşıp göğüs küçültme fiyatları 2018 ve meme estetiği fiyatları 2018 hakkında detaylı bilgi almak isterseniz merkezimizin kapıları sizlere her zaman açık olacaktır. Hem fiyat hem de istediğiniz müdahale hakkındaki tüm bilgilere Estehaircity farkıyla ulaşacaksınız.

Bayanlarda estetiksel bir sorun dışında sağlık problemi olarak da başvurular sağlanmaktadır. Göğüs ağırlığı fazla olan bayanlarda boyun ve sırt ağrıları ,duruş bozuklukları, göğüs altı bölgesindeki pişikler ve terlemeler sosyal hayatlarını etkileyecek bir takım sorunlar yaratmaktadır. Meme küçültme ameliyatları diğer meme estetiği operasyonlarından biraz daha önemli ve iyi doktorlara başvurulması gereken bir operasyondur. Meme başları, doğru konumlandırılmalı aynı zamanda estetik bir görünüm sağlaması gerekmektedir. 18 yaşını tamamlamış her bayana bu operasyon uygulanabilir. Kilo alıp vermeden sonra veya genetiksel olarak çok büyük memelerde sarkma sonrası meme küçültme operasyonu ihtiyacı duyulabilir.

2-3 saatlik süren operasyon sonrasında 1 gün müşahide altında tutularak hastaneden çıkış sağlanabilir. Meme küçültme ameliyatları sosyal hayata en hızlı şekilde dönüş sağlayabilen aynı zamanda çok ağrılı olmayan bir operasyondur.

Küçültme yapılan memede ameliyat sonrasında tekrar büyüme olmaz .Meme küçültme ameliyatları kanser riski ile alakalı olmayıp bu ameliyatı geçirmiş olan kişilerde riski daha da azaltmış olur.

Ameliyat Sonrasında Göğüs Uçlarında Hissizlik Olur mu?

Tecrübeli ve profesyonel doktorlar tarafından yapılan operasyon sonrası hissizlik olmaz. Her ameliyatta olduğu gibi, bu ameliyatta da estetik görünümlü bir operasyon olacağı için çizgi görünümü belirsiz bir şekilde kalmaktadır.

Meme Küçültme Ameliyatı Fiyatı;

Göğüs Küçültme fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.