Yağ aldırma operasyonları artık klasik yöntemler ile değil yeni teknoloji ile yapılmaktadır. Vaser liposuction ultrasanografik ses dalgaları ile istenilen bölgelerdeki yağları eriterek, likit hale getirildikten sonra vücut dışına alınma işlemidir. Klasik liposuction yöntemlerinden çok daha iyi sonuç alınarak ciltte dalgalı yüzey görünümü bırakmamaktadır.

3D Vazer Liposuction

Vaser liposuction ameliyatı nedir şeklinde sorulan sorulara cevap vererek verdiğimiz hizmeti tanıtmaya başlayacak olursak, vaser liposuction ultrasonik bir müdahale ile vücudunuzdaki istenmeyen yağların alınması işlemidir. Ultrasonik ses dalgalarıyla yapılan bu işlemde vücudunuzdaki fazla yağlar parçalanır ve atılır. Gelişmiş bir teknoloji ile kadınların yüzünü güldüren bu sistemde etkili ve kalıcı sonuçlar alınmaktadır. Vaser liposuction ameliyatı yaptırdım ve çok memnunum diyen müşterilerimiz 3d vaser liposuction ameliyatı öncesi ve sonrası yaptıkları zaman etkiyi oldukça net bir şekilde görmektedirler. Geleneksel şekilde uygulanan liposuction yöntemine oranla daha etkili ve hassas tedavi ile hız bir iyileşme vaat eden bu yöntem, vücut şekillendirme imkanı da sunmaktadır. Ve diğer teknikte görülen kanama, morarma ve doku travması gibi sorunlar yenilenen teknoloji ile birlikte en aza indirilmiş şekilde karşınıza çıkacaktır. Vaser liposuction ameliyatı sadece vücuda değil kollara da uygulanmaktadır. Kalça vaser liposuction müşterilerimizden oldukça rağbet görse de diğer bölgelere uygulanan işlemler de vücudunuz için oldukça yararlı olacaktır.

3d Vaser Liposuction Kimlere Yapılabilir?

Asimetrik şekilde vücudunda yağ dağılımı olan kişilere uygulanan bu yöntem kişiler muayene edildikten sonra uygulanmaktadır. İstenilen bölgenin operasyonu uygunluğu, sorunların sebebi ve yapılması gerekenler sıralanarak başlanan işlemde lokal veya genel anestezi yapılmaktadır. Vaser liposuction before after yapıp etkiyi tam olarak görebilmek içinse işlemden önce fotoğrafını çekeceğiz. Eğer genel anestezi yapılmışsa da işlemden bir saat sonra yürümeniz gerekecektir.

Yıllardır pek çok yöntemle kadınlar istenilen görüntüye kavuşmak için çabalamışlardır ancak veriler gösteriyor ki bu yeni yöntem diğerlerini oldukça gölgede bırakacak etkiye sahiptir. Ultrasonun enerji dalgasıyla birleşen liposuction sayesinde 3 boyutlu olacak şekilde vücudunuza istenen görüntüyü adeta bir heykeltıraş gibi vermekteyiz. Vaser-Lipo eskiden işlem sonunda görülen etkilerin görülmemesini sağlayarak cilt elastikiyetini geri kazandırmaktadır. Sinirlerin ve kasların korunuyor olması da operasyon sonrasında gereksiz ağrıların oluşmasını engellemektedir. Ayrıca jinekomasti vaser liposuctionda erkekler tarafından sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Erkeklerde meme küçültme için yapılan bu uygulama hakkında bilgi almak isteyen herkesi merkezimize beklediğimiz gibi vaser liposuction fiyatları hakkında da sizleri detaylı bir şekilde bilgilendireceğiz. 3d vaser liposuction Kadıköy, Ataşehir ve daha birçok ilçeden gelen müşteriler tarafından oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Sizleri de sağlıklı şekilde istediğiniz görünüme kavuşturmamızı isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Vaser Liposuction Avantajları;

Vaser lipo diğer yöntemlerin aksine önemli dokulara zarar vermeden yağ alımı işlemi olarak en sağlıklı en hızlı sonuç veren yöntemdir.Damar ve sinir sistemleri, bağ dokusu gibi dokulara zarar vermeden sadece yağlara yönelik çalışan bir sistemdir. Bu sistem ile yapılan liposuction işleminde hastalar hızlı bir şekilde sosyal hayatına dönerek yaşamına devam edebilir.

Bu yöntem ile alınan yağlar zarar görmez.Gereksinim duyulan ‘yanak, göğüs, çene’ gibi bölgelere yağ enjeksiyonu yapılarak hasta memnuniyeti sağlanabilir.

Bu Teknik Hangi Bölgelere Uygulanır?

Karın, sırt, bacak gibi geniş bölgeler kol, karın üstü, bel, bacak içi, üst bacak ve basen ( erkeklerde) fazla yağlanmadan dolayı oluşan, göğüs büyümesi gibi alanlarda çok sağlıklı bir şekilde yağ alımı yapılabilir.

Kimlere Uygundur?

Bölgesel fazlalıkları olan kişiye,diyet ve spor yapmasına rağmen yağlarından kurtulamayan herkes için uygundur. Genellikle operasyonlarda 5-6 saat sonrası hastaneden çıkış yapılabilir.Operasyon sonrasında sosyal hayata 3 gün sonra başlayabilir.

Bu Uygulamanın Maaliyeti Nedir?

Vaser Liposaction fiyatları; kişilerin bölgesel yağlarına göre değişiklik gösterebilir.Yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan ya da info@estehaircity.com  adresimizden alabilirsiniz.