Karın Germe

Karın germe ameliyatı, sıklık sırasında önemli bir yere sahip olan estetik cerrahi ameliyatlardan birisidir. Karın duvarının şekillendirilip sarkmaların önlenmesi için yapılan bu yönteme abdominoplasti adı verilmektedir. Özellikle kadınların oldukça tercih ettiği bu yöntemde karın germe sonrası oldukça mutlu geri dönüşler almaktayız. Estehaircity ekibi olarak mutlu geri dönüşlerin sebebi sizlere verdiğimiz profesyonel hizmet ve karın germe öncesi sonrası yaparak değişikliği gözlerinizle görmenizi sağlamamızdır. Karın germe ve liposakşın her ne kadar çoğu yerde yapılsa da merkezimizde en kusursuz tedavi sürecini yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Karın germe ameliyatı olanlar yorumları sırasında oldukça memnun kaldıklarını ve herhangi bir şikayetleri olmadığını belirtmektedirler. Çünkü dinamik ve uzman ekibimiz ameliyat öncesi ve sonrasında sizleri asla yalnız bırakmadan sürecin tamamlanmasını sağlayacaklardır.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Abdominaplasti, karın duvarı içerisinde fazla olan deri ve yağ dokusunun çıkarılarak gevşemiş kasların sıkılaştırılıp yeniden şekillendirilmesi işlemidir. Bu ameliyat sayesinde yağ dokusu artmış ve sarkmalar gözlenen karnınızda şiş görünüm giderilmiş olup ince bir görünüm kazanmanız sağlanacaktır. Başlıca 3 temel yöntemle uygulanabilen bu ameliyat kişilerin vücut yapısına ve karnındaki yağ doku oranına bağlı olarak değişmektedir. Bu şekilde gerçekleşen bir ameliyattan sonra ise hasta aynı gün eve çıkabileceği gibi 1 gece tedbir amaçlı merkezimizde de kalabilir. Ertesi gün yürümeye başlanarak devam edecek süreçte yaklaşık 3 gün sonra dışarı çıkmanız mümkün olacaktır. İşe ve rutin alışkanlıklarınıza dönmeniz ise 2 haftayı bulabilir. Karın germe ameliyatı sonrası korse uzmanlarımız tarafından tavsiye edilirken karın germe before after sonucunda etkiyi net bir şekilde görmüş olacaksınız. Karın germe ameliyatı sonrası hissizlik, karın germe ameliyatı izi gibi merak ettiğiniz sorular ise uzmanlarımız tarafından cevaplanacaktır.

Cerrahi karın germe ameliyatı hastaları başında korkutup ürkütse de uzman doktorlarımı sizlere konu hakkında gereken tüm bilgi akışını sağlayacak ve her adım hakkında fikriniz olduğunda operasyona içiniz rahat bir şekilde girmiş olacaksınız. Karın germe ameliyatı sonrası beslenme operasyon sonrasında önemli bir yere sahip olurken karın ve bacak germe ameliyatı içinde aynı süreç ve durumlar geçerlidir.

Karın Germe Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Karın germe ameliyatı genel olarak 2 yada 3 saat sürmektedir. Hazırlık aşaması, hastanın psikolojik olarak hazırlanması gibi süreçlerden sonra operasyona başlanmaktadır. Tam bir iyileşme süreci ise 6 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir. İyileşme süreci gibi karın germe fiyatları konusu da çeşitli muayeneler sonrasın belirlenmektedir.

Karın germe (abdominoplasti) kilo alıp verme sonucu ve doğum sonrası ciltteki elastikiyet kaybından meydana gelen deri sarkmasında ihtiyaç duyulan operasyondur. Karın bölgesinde deformasyon sonucu elastikiyet kaybı ve kaslarda bozulmalar olabilir. Estetik açıdan hoş görünüm oluşmaz, kıyafet seçimlerinde problem yaşayan kadınlar bu görüntüden kurtulmak ister, bu sorunu yaşayan kişiler bu operasyondan sonra rahatlıkla bikini ve kıyafet seçimleri konusunda özgürlüğüne kavuşurlar.

Kişiye göre hekimin önereceği mini ya da tam karın germe operasyonu olarak 2’ye ayrılır. Yapılacak olan operasyonda doktor tercihi profesyonel ve tecrübeli olmalıdır. Yapılacak olan operasyonda göbek deliği simetrik olarak karına yerleştirilmelidir. Hatalı operasyonlarda tekrardan revize yapılması gereklidir, bu nedenle ki; bu operasyonları yaptırırken profesyonel bir hekime danışılmalıdır.

Karın germe ameliyatları genellikle 2-3 saat arası sürer. 1 gün hastanede müşahede altında tutulduktan sonra hastaneden çıkartılır, doktorun önereceği periyodik kontroller süresine uyularak 1 hafta süre ile kontrollere gelmesi önerilir. Sosyal hayata dönme süresi 10 gündür.

Ameliyat sonrasında doktorun önereceği korseyi 3 hafta boyunca kullanmak zorundadır. Bilindiği üzere herkesin iyileşme süresi değişkenlik gösterebilir. Tam olarak istenilen görselliğe ulaşması 6 ay ile 1 yıl arasında değişir. Karın estetiğinde her operasyonda olduğu gibi estetiksel izler kalmaktadır. Tecrübeli doktorlar bu izleri bikini bölgesi diye adlandırdığımız bölgelere çekerek, operasyonunu yapmaktadır. İzlerin belirsizleşmesi 1 yılı bulur, günümüz teknolojisinde izleri kaybetmek için kullanılan laser tedavileri ile belirsiz hale getirilebilir. Karın germe operasyonunun doğum sonrası yapılması daha uygundur. Doğumdan 1 yıl sonra ameliyat yapılabilir.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları;

Karın Germe fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.