Kol Estetiği

Vücudumuz belirli yaşlardan sonra bazı sinyaller vermeye başlamaktadır. Eğer yıllardır sağlıklı bir beslenme düzeni ve sigaradan uzak durmadıysak bu etkiler daha erken gözlenirken bazısı da kendiliğinden oluşuvermektedir. İşte bu sinyallerden biri de kollarda görülen sarkmalardır. Cilt yaş ilerledikçe elastikiyetini kaybedeceği için yer çekimine yenik düşerek sarkmaya başlamaktadır. Ancak gelişen teknoloji özellikle kadınların güzelliğini koruma isteklerine kayıtsız kalmadı ve uzman doktorların bilgisi ile güçlerini birleştirince ortaya kol estetiği uygulaması çıktı! Sizler için merkezimizde gerçekleştirdiğimiz bu işlemde kol estetiği nasıl yapılır sorusundan başlayarak kol germe estetiği ameliyatı, kol ve bacak estetiği hakkında çeşitli bilgilerle sizler aydınlatacağız. Eğer geçmiş referanslarımıza göz atmak isterseniz de kol germe estetiği fotoğrafları kararınızı vermekte yardımcı olacaktır. Özellikle kol altı estetiği kadınları istenmeyen görünümlerinden kurtarırken liposuction ile kol estetiği işlemi de oldukça rağbet görmektedir.

Kol Estetik Ameliyatları Ne Zaman Tercih Edilmelidir?

Kollarınızda normale göre gevşemeler hissediyorsanız, yaşınız ilerledikçe sarkma durumunu net bir şekilde gözlemlemişseniz bu estetik müdahale yöntemini tercih edebilirsiniz demektir. Kolun iç ve arka kısmında biriken yağlar sarkmalara sebep olmaya başladığında bu yöntem tercih edilirken hangi yöntemle yapılıyor diye soracak olursanız birden fazla yöntem karşınıza çıkacaktır. Eğer sadece yağ birikiminiz var ve deri kaliteniz iyiyse lazerle yağ azaltma işlemi probleminizi çözmede yardımcı olacaktır. Fakat yağ fazlalığının yanında deri sarkıklığı da varsa o zaman sarkık bölgelere kesi işlemi yapılarak fazla dokular alınmaktadır. Ameliyathane koşullarında genel anestezi uygulanarak gerçekleştirilen işlemden sonra kol pansumanlanarak operasyon sona erdirilmektedir.

Estetikle Kol İnceltme Mümkün Mü?

Kol germe estetik açısından oldukça önemli ve başarılı sonuçlara ulaşan bir cerrahi müdahaledir. Tabi koldaki yağların estetikle çekilmesinden sonra bu şekilde kol incelir mi sorusu da hastalarımızın aklına sıkça gelen sorular arasındadır. Kol inceltme estetiği tabi ki yapılması mümkün olan bir yöntemdir ve kadınlar üst kol inceltme estetiği ve direkt olarak kol inceltme estetiği ile istedikleri görünüme kavuşmaktadırlar. Kol sarkması estetiğinde uygulanan müdahaleler buralarda da uygulanarak belirli zaman içerisinde zayıf ve yağdan arınmış kol yapısına sahip olmanızı sağlamaktayız. Kol estetiği yaptıranlar veya yaptırmak isteyenler kol estetiği fiyatları yada kol estetiği ameliyatı fiyatları hakkında bilgilenmek istemektedir. Ancak bu müdahalelerde en doğru bilgi yapılan muayene sonrasında doktorumuz tarafından verilecektir.

Aşırı kilo alıp vermeden sonra meydana gelen elastikiyet kaybı olan sarkan ciltlere yapılan operasyondur. Bu işlemler cildin sarkmasına göre, hasta uygunluğuna göre, koltuk altından kısa bir kesi veya kolun iç kısmından dikey olarak bir kesiyle operasyon yapılır.

Hastanede 1 gün müşahede altında kaldıktan sonra evine dönebilir. 1 hafta sonra kontrole gelmelidir. Sosyal hayatına 10 gün sonra dönebilir.

Kol Estetik Ameliyatı Fiyatları;

Kol estetiği fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.