Lazer Lipoliz

Lazerle vücut şekillendirme için kullanılan yöntemler arasında lazer lipoliz yeni ve oldukça başarılı sonuçlara ulaşan bir yöntemdir. Lazer lipoliz estetik cerrahi uygulamasıyken soğuk lipolizse medikal estetik bir uygulamadır. Sizler için Estehaircity olarak bizler bu uygulamayı başarılı şekilde yürütmekte ve yağlanmalarından rahatsız olan kişilere sağlıklarını bozmayacak şekilde gerekli önlemleri alarak müdahale etmekteyiz. Lazer lipoliz sonuçları hastalarımızı oldukça mutlu olacakları bir görünüme kavuştururken lazer lipoliz ameliyatı sırasında hiçbir sorunda yaşanmamaktadır. Lazer lipoliz before after fotoğraflarımıza baktığınızda başarılı referanslarımız size doğru adreste olduğunuzu bir kez daha vurgularken lazer lipoliz basen, lazer lipoliz bacak inceltme operasyonları ve lazer lipoliz ayak bileği gibi cerrahi müdahale başlıkları altında istediğiniz bölgede incelme sağlamaktayız. En iyi lazer lipoliz doktorları bünyemizde bulunup sizleri istediğiniz görünüme kavuştururken isteyen kişilere lazer lipoliz gıdı ameliyatı da uygulamaktayız.

Lazer Lipoliz Nedir?

Yukarıda lazer lipoliz hakkında kısaca bir bilgi ile verdiğimiz hizmeti anlatmaya başladık ancak konuyu biraz daha derinleştirip sizleri bilgilendirecek olursak lazer lipoliz herkesin bildiği liposuction yöntemlerinden daha farklı bir yol izlemektedir. Daha pratik ve basit bir yöntem olmasıyla ilgi çeken bu uygulama liposuctionun alternatifi olarak görülmektedir. Liposuctionda eritilen yağlar vakum yolu ile çekilirken lazer lipolizde vakum işlemi bulunmamaktadır. Vakum yerine lazer yardımıyla istenmeyen yağlar bölgeden uzaklaştırılır. İşlem sona erdiğinde ise sıvılaşmış olan yağlar küçücük kesikler yardımı ile atılmaktadır.

Lazer Lipoliz Kaç Cm İnceltir?

Lazer lipoliz işlemine başlamadan önce kişilere özenli bir muayene uygulamaktayız. Burada şikayet edilen karın bölgesindeki yağ tabakasının kalınlığını ve kas dokusunun ne kadar zedelendiğini inceleyerek uygulanması gereken işlemi belirleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Bu sebeple kesin olarak şu kadar inceltir demek yanlış ve yanıltıcı olacaktır. Bu durum tamamen sizin vücudunuza ve işlemden sonra iyileşme sürecinde göstereceğiniz istikrara bağlı olarak değişecektir. Genelde tek seansta gerçekleşen bu işlem karın bölgenizin gevşekliğine bağlı olarak birkaç seansa da yayılmaktadır. Lazer lipoliz öncesi sonrası, lazer lipoliz fiyat ve lazer lipoliz fiyatları 2018 hakkında merak ettiğiniz her sorunun cevabını merkezimizde bulacaksınız. Lazer lipoliz Kadıköy ve Ataşehir çevresinde en kolay ulaşabileceğiniz merkezlerden olan Estehaircity sizlere sağlıklı vücutların kapısını açacak!

Vücudumuzun bölgesel olarak yağlanmış kısımlarına son teknoloji laser ile yağları eritip likit hale getirilerek vücut dışına çıkarılma  sistemine laser liposaction denir.

Lazer lipoliz ,Laser enerjisi kullanılarak aynı sistem ile parçalanan yağın, öncelikle zamanla vücuttan atılmasını tercih ederek yapılan işleme laser lipoliz denir.

Lazer lipoliz  profesyonel ve tecrübeli hekimler tarafından yapılması gereken bir işlemdir, aksi takdirde diğer doku ve organlara zarar verilerek sonucu kötü olan operasyonlar çıkabilir. Vücudumuzdaki yağlardan kurtulmak için en etkili yöntem liposactiondır. Bir zayıflama operasyonu değildir. Bölgesel olarak yağlardan kurtulma  operasyonudur, bölgesel olarak uygulanır. Basen, karın, bacak ,kol, sırt, gıdı gibi bölgelerde oluşan yağlara uygulama sağlanır.

Bu işlem bölgesel olarak uygulandığında tek bölge 1 saat sürmektedir. Hastanede 1 gün müşahede altında kaldıktan sonra 3-4 gün evde yatarak dinlenmesi yeterlidir. Daha sonra sosyal hayatına dönebilir. Laser bölgesel yağ alımından sonra, kişilerin bölgelerine göre kullanması gereken cerrahın önerdiği korseleri 2 ile 3 hafta kullanması gerekmektedir.

Bu operasyon yapılırken meme dikleştirme, burun estetiği, göz estetiği, karın germe, meme büyütme operasyonları da kombin olarak yapılabilir.

Laser liposuction Ameliyatı Fiyatları;

Laser lipoliz fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.