Popo Estetiği

Popo büyültme estetiği yada popo kaldırma ameliyatı olarak bilinen işlem kadınların en çok merak edip yaptırmak istediği operasyonlardan biri olmaktadır. Genel olarak hızlı kilo alıp vermelerden sonra oluşan sarkma durumları kadınları popo estetiğine yönlendirmekte olduğu için bizde merkezimizde sizleri bu hizmetle sağlıklı bir şekilde buluşturuyoruz. Merkezimizde popo dolgusu yaptıranlar yeni görünümlerinden oldukça memnun kalırken cerrahlarımızın bilgisi sayesinde de hiçbir sorun yaşamadan süreci atlatmaktadırlar. Popo kaldırma ameliyatı sonrası yapılacakları da sizlere aktaran ekibimiz, popo estetiği before after yaparak etkiyi net şekilde görmenizi sağlayacaktır.

Bunların yanı sıra kalça estetiği konusunda da uzman olan doktorlarımız eşliğinde kusursuz görünümünüze daha fazla ışıltı da ekleyebilirsiniz. Kalça küçültme ameliyatları sonrası bakım konusu da en az operasyon süreci kadar önemli olacağını unutmamalısınız. Ancak başlığımız popo büyültme olsa da çoğu kadın da fazlalıklarından şikâyetçi olmaktadır. Geniş ve büyük bir popo ile yaşamak istemeyen kadınlar popo küçültme ameliyatı yaptırmak istediği zamanda doktorlarımız devreye girerek istediğiniz her alanda sizlere yardımcı olacaktır. Her uygulamada olduğu gibi popo küçültme estetiği öncesi sonrası ile ister diğer referanslarımıza göz atabilir isterseniz de kendi görünümünüzü yeni referanslarımız arasında ekleyebilirsiniz.

Popo Estetiği Nasıl Yapılır?

Yazımızın başında neden böyle bir işleme başvurulduğunu ve talep karşısında gerçekleştirdiğimiz evrelerden biraz bahsettik. Peki, bu işlem nasıl yapılır diye soracak olursanız öncelikle gerçekten uzmanlığına güvendiğiniz bir doktorun ellerine kendinizi emanet etmelisiniz. Bünyemizde bu şekilde bir çalışmayı güven ve profesyonellik esasına dayalı gerçekleştirdiğimiz için sizleri de bu konuda uyarmak isteriz. Sonrasında ise tüm hazırlıklar tamamlandığında ilk olarak her iki poponun birleştiği yerden cerrahi bir kesi atılacak olup her iki poponun yarı bölgelerinde cepler oluşturulacaktır. Bu ceplere tahmin ettiğiniz gibi silikon protezler yerleştirilecek ve kullanılan bu protezler meme silikonuna göre daha sert bir yapıda olacaktır. Cerrahi kesi ile yapılan işlemlerde iltihaplanma riski önemli olduğu için müdahale bu şekilde gerçekleştikten sonra hijyen sizin için çok önemli olacaktır. 3 saat süren bu işlem sonucunda 1 hafta dinlenerek gündelik yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Popo estetiği fiyatları 2018 ve kalça estetiği fiyatları 2018 hakkında detaylı bilgi almak içinse uzmanlarımızla görüşmeniz gerekecektir. Çünkü herkesin vücudu ve yapılan işlem bazı noktalarda farklılık göstereceğinden net bir bilgi verilememektedir.

Genellikle aşırı kilo alıp verdikten sonra meydana gelen sarkma ve gevşemeler için yapılan operasyondur. Daha kıvrımlı veya büyük görüntü elde etmek için de bu operasyon önerilir. Sarkma ve poponun aşağı düşmesi ile, kaldırma operasyonu yapılırken büyütmek için de popo için özel üretilen protezler kullanılır. Bu protezler de (FDA) onaylı olan protezlerdir.

1 gün hastanede müşahede altında kaldıktan sonra hasta hastaneden çıkarılır. 1 hafta sonra doktor kontrolüne gelmesi gerekmektedir. 1 hafta sonra sosyal hayatına dönebilir.

Popo Estetiği Ameliyatı Fiyatları;

Popo Estetiği fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 532 385 38 18) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.