Yüz Estetiği

Vücudumuzda yaşlanmaya bağlı bir takım farklılıklar görmek kaçınılmazdır. Yaş ilerledikçe mimik noktaları veya kol altları sarkmaya başlarken yüz bölgesi de bu durumdan en çok etkilenen yerlerden biridir. Çünkü günlük yaşantıda sinirlendiğimizde kaşlarımızı çatıyoruz bu durum alnımızın kırışmasını ve kırışıklıkların derinleşmesini sağlıyor göz çevremizdeki kaz ayakları ise kadınların bu çizgiler ne zaman bu kadar belirginleşti dediği ve üzüldüğü noktaların başında geliyor. Ama tabi ki teknoloji diyoruz yenilik diyoruz ve bunlar bizi yüz estetiğine götüren yegane unsurlar arsına giriyor. Teknolojinin insan vücudunu tanıma konusundaki çalışmaları derinleştikçe estetik cerrahlarda bu konuya yoğunlaşıyor ve Estehaircity merkezimizde sizleri istediğiniz yüz hatlarına kavuşturmuş oluyoruz.

Yüz estetiği nasıl olur dendiği zaman en iyi cevabı merkezimizde bulunan doktorlarımızdan alacağınızı bilmenizi isteriz. Bunun yanında yüz estetiği ameliyatı, yüz bölgesi estetiği, yuvarlak yüz burun estetiği, yüz ve boyun estetiği hakkında da merak ettiklerinizi cevaplandırarak sizlerle operasyon sürecine başlıyoruz. Yüz estetik cerrahları işleme başlamadan önce nasıl bir yüz estetiği yağ enjeksiyonu veya diğer müdahaleler uygulayacaklarını belirleyecek ve ona göre sizlere yardımcı olacaktır.

Yüz Estetiği Ne Kadar Tutuyor?

Yüz estetiği yaptıranların yorumları arasında fiyat ve süre olarak ne kadar tuttuğu kişiden kişiye göre değişmektedir. Yaş faktörü, yıpranma payı, uygulanacak bölgedeki kırışıklık sayısı süreci tamamen değiştirmektedir. Ancak yine de işlemden sonra uzun bir müddet doğal görünümünüzü koruyacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü yüz çene estetiği, yüz daraltma estetiği, yüz estetiği elmacık kemiği gibi operasyonlarda yüz estetik cerrahisi çeşitli testlerden sonra uygulanacak işlemlere karar verecektir. Böylelikle herkesin estetiği kullanma süreci ve etkisi değişkenlik göstermiş olacaktır.

Yüz Dolgunlaştırma Estetiği Ne Kadar Kalıcı?

Az önce bahsettiğimiz gibi sürecin kalıcılığı hakkında net bir bilgi olmasa da kontrolleri aksatmadığınız taktirde uzun yıllar kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Yaş faktörü bu süreç içerisinde önemli bir yere sahip olurken elastikiyet yapınızda ayrıca önem arz edecektir. Yüz estetiği sadece kadınlarda değil erkeklerde de sıkça uygulanan bir metottur ve erkeklerde yüz estetiği son yıllarda daha da çok rağbet görmektedir. Kadın veya erkek yüz estetiği fiyatları ve yüz estetiği ameliyatı fiyatları için en doğru bilgiye ise merkezlerimizden ulaşacak olup cildinize yeni bir görünüm sağlamış olacaksınız.