Dolgu Tedavisi

Dolgu tedavisi nedir sorusunun cevabını vererek konuya başlayacak olursak estetik dolgu tedavisi çeşitli dolgu maddelerinin deri altına enjekte edilmesi ile yapılan bir estetik müdahaledir. Böylelikle deri yüzeyinde bulunan derin ve ince kırışıklıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra ciltteki çukurları yok etmek, yanaklara ve elmacık kemiklerine dolgun bir görünüm vermek içinde uygulanmaktadır. Yüzde dolgu estetiği içerisinde en çok kaz ayakları bölgesi ve dudak dolgu estetiği tercih edilmektedir. Tabi sadece bunla sınırlı kalmayan kadınlar ince kaşları modern bir görünüme kavuşturmak için dolgu ile kaş estetiği yöntemini seçerken dolgu ile çene estetiği de sıkça tercih edilen operasyonlar arasındadır.

Dolgu Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Dolgu tedavisi sonrası ve müdahaleye başlamadan önce sıkça karşılaştığımız soruların başında ne kadar sürer sorusu gelmektedir. Dolgu tedavisinde operasyon işlem süresi 15 -30 dakika arasında değişmektedir. Dolgu tedavisi kaç gün sürer sorusuna bu şekilde bir cevap verebiliriz ancak bazı durumlarda seanslar halinde de uygulanabilmektedir. Dolgu tedavisinde kullanılan malzemeler ise cildinizin kolajen yapısını dengelemek ve cilde canlılık kazandırmak için birtakım vitamin ve mineralleri içinde barındırmaktadır. Dolgu tedavisi ne kadar kısa süren bir işlem olsa da mutlaka doktor kontrolünde ve çeşitli testler yapılarak sürece başlamalısınız. Aksi taktirde cildiniz istenmeyen reaksiyonlar verebilir. Estehaircity olarak bizler merkezimizde sizin için bu hizmeti sağlarken en ufak bir detayın atlanmasına izin vermeden çalışmalarımızı yürütmekteyiz. İstediğiniz yüz tipinin şeklini önceden çıkararak da işlem sonrası hayal kırıklığına uğramamanızı sağlıyoruz.

Dolgu Tedavisinden Sonra Ağrı Olur Mu?

Dolgu tedavisi acıtır mı kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biridir ancak herhangi bir acıma gözlenmemektedir. Onun yerine bir miktar şişlik olabilir veya küçük morluklar gözlenebilir. Ancak bunların hepsi 1 yada 2 gün içerisinde etkisini kaybedecektir. Uygulamadan sonra soğuk basınç uygulaması gözlenebilecek etkileri en az seviyeye indirecektir.

Dolgu Tedavisinden Sonra Sigara İçilir Mi?

Dolgu tedavisine karar verdikten sonra 1 hafta evvel sigaraya ara vermelisiniz ve sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi içinde işlemden sonra bir müddet sigara kullanmamalısınız. Bu şekilde sağlıklı ve taze bir görünüme %100 kavuşmuş olacaksınız. Dolgu estetiği yapan doktorlar Kadıköy ve çevresinde en iyi şekilde merkezimizde hizmet vermektedirler. Dolgu burun estetiği fiyatları ile çeşitli muayeneler ve işlemlerden sonra belirlenmektedir.

Dolgu tedavisi dolgu maddelerinin içerikleri ve çeşitli teknikler ile uygulanır. Bazen hastanın kendi yağından alınarak istenilen bölge doldurularak talebi karşılar, bazen hyaluronik asit gibi içerikle (AFD) onaylı maddeler ile uygulama yapılabilir. Hastanın tercihine göre hareket edilir. 30 dakika süre içerisinde uygulama yapılır. Hastanede yatış gerekmez.1 hafta sonra kontrole gelinir.

Dolgu Tedavisi  Ameliyatı Fiyatları;

Dolgu tedavisi fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.