Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği ameliyatı, göz kapağı üzerinde torbalanma problemi veya uykusuzluğa bağlı olan sebeplerle oluşan sorunları tedavi etmek amacı ile gerçekleştirilmektedir. Bazen genetik faktörlerle de ortaya çıkabilecek bu sebepler kişiyi olduğundan daha yorgun ve yaşlı göstermektedir. Gözlerde oluşan bu yapısal değişiklikler alt ve üst göz kapağı üzerinde torbalanma, bollaşma, kırışıklık ve çizgilenme gibi görüntüyü bozan şekilde kendi belli etmektedir. Ancak Estehaircity genel ve estetik cerrahi merkezimize gelerek yukarıda saydığımız şikayetlerden uzmanlarımız sayesinde kurtulabilirsiniz. Göz kapağı estetiği yaptıranlar görüntülerinden oldukça memnun kalırken göz kapağı estetiği olanlar arasında erkek hastalarımız da bulunmaktadır. Genelde estetik müdahaleler sadece kadınlar içinmiş gibi düşünülür ve topluma empoze edilir ancak bizler merkezimizde birçok erkek hastamıza da bu işlemi uygulamaktayız. Göz kapağı ve göz çevresi estetiği belirli yaşlardan sonra oldukça gündeme gelen bir konu olduğu için bizler isteklerinizi önceden belirleyerek hazır bir şekilde karşınıza çıkıyoruz. Çift göz kapağı estetiği veya göz kapağı düşüklüğü estetiği yaptıranlar göz kapağı estetiği iz kalır mı konusunda oldukça endişelenmektedir ancak asla meraklanmayın çünkü Estehaircity sizi en mükemmel ve doğal görünüme kavuşturmak için çalışacaktır.

Erkeklerde Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı esteti yapan hastaneler ve merkezlerde belirlenen istatistiklere göre erkeklerde göz kapağı estetiğini oldukça tercih etmektedir. Kadınlar nasıl güzel görünüm estetik bir duruş sergilemek istiyorsa erkeklerde genetik ve zamanla oluşan göz kapağı çizgilerinden kurtulmak istemektedirler. Hastanede göz kapağı estetiği hangi bölüm bakar diye soracak olursanız da estetik cerrahi isteklerinize cevap verecektir.

Göz Kapağı Estetiği Öncesi Sonrası

Göz kapağı estetiği ameliyatı sonrası hastalar görüntülerini merak etmekte ve çeşitli sorularla bazen endişeye bazense mutlu düşüncelere kapılmaktadır. Bizler de hastalara tamamen görüntülerinin değişip yenilenen göz kapaklarını kavuştuklarını anlatmak için öncesi sonrası yöntemiyle değişimi gözler önüne sermekteyiz. Tabi bu işlemden sonra belirli bir zaman bazı küçük şişliklerin inme süreci olacaktır. Ondan sonra ise tamamen yeni görünümünüze kavuşmuş olacaksınız. Göz kapağı estetiği 2018 fiyatları içinse merkezimize gelerek uzmanlarımızdan tam bir bilgi almanız gerekmektedir.

Estetik ameliyatlar arasında en acısız ve en çabuk iyileşen operasyondur. Üst göz ve alt göz kapağının cildi deformasyonu sonucu sarkmalar için yapılır. Lokal anestezi, tercihe göre genel anestezi ile yapılabilir. Kaş kaldırma operasyonu ile de kombine edilebilir.

Alt göz kapağı ameliyatında göz altı olukları, göz altı torbaları ve ciltteki sarkma fazlalıkları alınır. Doktorun insiyatifine göre aynı gün hastaneden çıkabilir. 2 gün sonra sosyal hayatına dönebilir. 5-6 gün sonra doktora kontrole gelmelidir.

Göz Kapağı  Ameliyatı Fiyatları;

Göz Kapağı fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.