Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma estetiği elastikiyetini kaybetmiş dokuları canlandırmak ve kaş düşüklüğü yaşandığı durumlarda önlem almak için yapılmaktadır. Bunun yanı sıra değişen modaya uygun olarak kaşlarımızda değişmektedir ve bu sebepten dolayı modern bir duruş sergilemek içinde kaş kaldırma ameliyatları gerçekleştirilebilir. İdeal bir kaş görünümü nasıl olmalıdır diye soracak olursanız bu kişinin yüz hattına göre değişmektedir ancak modanın dilinden konuşacak olursak yeni trend düz kaş modelleridir. Zaten kaş kaldırma ameliyatından önce istediğiniz model ve kaş düşüklüğü probleminiz uzmanlarımız tarafından tespit edilecek ve ona göre bir kaş profili çıkarılacaktır. Bunun sonucunda kaş kaldırmak için yapılacak operasyon hazırlıkları tamamlanarak istediğiniz görünüme kavuşmak için süreç başlayacaktır.

Kaş kaldırma işlemi için 2 yöntem bulunmaktadır. Biri küçük kesilerle yapılacak açık ve cerrahi bir işlem diğeri ise endoskopik yöntemlerle hiçbir kesi olmadan gerçekleştirilen işlemdir. Estehaircity olarak bizler endoskopik yöntemi tercih ediyor ve kaş kaldırma dolgusu sonrasında mutlu geri dönüşler almayı amaçlıyoruz. Kaş kaldırma ameliyatsız ve ağrısız yapılabilecek bir işlem olduğu için uzman doktorlarla çalışmak burada en önemli faktördür. Estehaircity uzmanları başından sonuna kadar yanınızda olarak sürece uygun bir çalışma yürüteceği için merkezimizden oldukça memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Kaş Kaldırma İşlemi Nasıl Uygulanır?

En popüler ve bizlerinde merkezimizde tercih etmiş olduğu endoskop yöntemiyle yapılan bu işlemde ince ve küçük kameralar yardımıyla iz bırakmayıp kesi yapmadan işlem gerçekleşmektedir. Endoskopik yöntemle gerçekleştirilen kaş kaldırma işleminde saç derisinin iç kısmından birkaç küçük delikle iz bırakmaya ve kanamaya izin vermeden işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede kaş kaldırma öncesi ve sonrası yapıldığında kaşlarınızdaki düşüklük sorunundan kurtulacak ve modern bir bakış kazanmış olacaksınız.

Kaş Kaldırma Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Endoskopik yöntemle 1 ile 1,5 saat arasında değişen işlem süresinden sonra 3.ncü gününüzde saçlarınızı yıkamanız gerekecektir. Devam eden 7.nci günde ise saç içerisinde bulunan dikişleriniz alınacaktır. İşlemden sonra kaşlarınıza pansumanlı bantlar yapıştırılacak ve ortalamam 2 hafta içerisinde tamamen yeni görünümünüze kavuşmuş olarak günlük yaşantınıza devam edebileceksiniz. En çok merak edilen kaş kaldırma ameliyatı fiyatları, kaş kaldırma botoks fiyatları ve kaş kaldırma estetiği fiyatları içinse uzman doktorumuza danışarak detaylı bilgi alabileceksiniz.

Kaş kaldırma operasyonu kaş düşüklüğü yaşayan veya elastikiyet kaybına bağlı olarak dokuların gevşemesinden dolayı ihtiyaç duyulan operasyondur. Kapalı ve açık olmak üzere 2 yöntem ile yapılabilir. Açık teknik ile yapılan operasyonlarda; küçük kesiler olacağı için pek tercih edilmez. Endoskopik yöntem ile yapılan en avatajlı tekniktir. Kalıcı ve iz kalmaması günümüzde tercih edilen tekniktir. Doktorun insiyatifine göre aynı gün hastaneden çıkabilir. 2 gün sonra sosyal hayatına dönebilir. 5-6 gün sonra doktora kontrole gelmelidir.

Kaş Kaldırma  Ameliyatı Fiyatları;

Kaş Kaldırma fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.