Yüz Germe

Yüz germe ameliyatı yüz germe nedir sorusunu doğurmaktadır. Tanımından başlayarak giriş yapmamız gerekirse yüz germe ameliyatı diğer estetik ameliyatlar içerisinde en büyük farklılığı yaratan ameliyat olmaktadır. Kişiler aynaya şöyle bir baktığı zaman hissettiğinden ve yaşından daha yaşlı göründüğünü düşünüyorsa kendilerine mutlaka büyük bir ödül vermelidir. Bunun içinse yüz germe ameliyatı mükemmel bir tercih olacaktır. Bizler Estehaircity olarak merkezimizde size sunduğumuz hizmet içerisinde kusursuz yüz hatlarına ve bebeksi bir cilde kavuşmanız için çalışmaktayız. Diğer tüm estetik müdahale ve saç işlemlerimizin yanında oldukça rağbet gören bu uygulamada özellikle kadınlar dilediği görünüme kavuşarak adeta yenilenmektedirler. Tabi sadece kadınlar değil erkeklerde yüz estetiği  uygulamasından oldukça memnun kalmaktadır. Merkezimizde yüz germe estetiği için hazırlıklar titizlikle yürütülürken yüz gerdirme bitkisel çözüm içinde uzmanlarımızdan bilgi alabileceksiniz. Aslında işlem yapıldıktan sonra uzun ve dikkat edilmesi gereken bir evre başlayacağı için kişiler ciltlerine ve vücutlarına oldukça iyi bakıp çeşitli kür ve maske işlemleri ile işlemi dinamik tutabilirler. Yüz bölgesi estetiği yapıldıktan sonra yüz germe before after yüzünüzdeki değişimi görmenizi sağlayacak olup kararınızın doğruluğunu netleştirecektir.

Yüz Germe Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genelde yüz germe ameliyatları 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Bu süre hastalara uzun gelebilir ancak derinlemesine bir tedavi ve gerçekten kusursuz bir cilt için titizlikle çalışılması gerekmektedir. İşlem bittikten sonra iyileşme dönemine geçildiğinde ise öncelikle ilk 3 gün içerisinde yoğun bir şişlik ve ödem oluşabilmektedir. Ancak kısa süre içerisinde şişlikleriniz azalacak ve yerini hafif şiddetteki morluklara bırakacaktır. İlk hafta sonunda alacak olduğumuz dikişlerden sonra şişlik ve morluklarınız da kaybolacaktır. Makyaj etkisi ile kapatacak kadar az olan şişliklerinizse 3 hafta kadar devam edecektir. Tabi bu saydığımız etkiler cilt tipine göre ve yapılan işlemin yoğunluğuna göre değişecektir. O sebeple merkezimizden randevu alıp uzmanlarımızla görüşerek derinlemesine bir muayene olmalısınız. Yüz gerdirme botoks özellikle 50li yaşlardan sonra tercih edildiği için elastikiyet kayıp oranınız da göz önünde bulundurulacaktır. Yüz germe dolgu için yüz germe estetiği fiyatları hakkında net bir bilgi vermek sağlıklı olmayacağı için sizleri merkezimizde ağırlayarak işlem ve fiyat hakkında bilgilendirmiş olacağız.

Günlük yaşamın stresi , kilo alıp verme, genetiksel ve cildin yaşlanması ile ihtiyaç duyulan gevşemiş kasların gerilmesi, kırışmış cildin çıkarılması ile derinin yeniden şekillendirilmesi genç yüz görünümüne kavuşturur. Yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmak üzere hastanın doğal ve genç bir yüze sahip olması sağlanır. Yaşlılık belirtileri, dudak ve yanak çizgileri belirginleşmesi yüzdeki deformasyon boyundaki sarkma yanak ve çene altında şeklinde ortaya çıkar.

40 yaş üzeri sarkmış ve kırışmış olan cilt yapısına sahip olan kişilere önerilir. Hasta 1 gün hastanede müşahede altında kaldıktan sonra hastaneden çıkartılır. 1 hafta sonra doktor kontrolüne gelmelidir. Sosyal hayata dönmesi her kişinin metabolizmasına bağlı olarak ciltteki renk düzelmesine ve iyileşme sürecine göre 10-12 gün arasındadır.

Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları;

Yüz Germe fiyatları yasalar gereği sitede fiyat bulundurmak yasaklandığı için fiyat bilgisini iletişim numaramızdan, whatsapp (+90 (543) 621 99 97) ya da info@estehaircity.com adresimizden alabilirsiniz.