Hakkımızda

2004 yılından beri hizmet veren merkezimiz yurt içi ve yurt dışı olmak üzere Dünya Sağlık Turizmi adına sağlık danışmanı olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Deneyimlerimiz ve bünyemize kattığımız uzman doktorlarımızda hizmetlerimize devam ederek bugün sağlık için sağlık ve profesyonellik dolu bir hizmetin kapısını sizler için aralamaktayız. 14 yıllık tecrübemizi güler yüz ve samimi karşılama eşliğinde sağlık vaat ederek harmanlıyoruz ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak ilerliyoruz. Teknoloji sağlık ve tıp alanında bu önemli ilerlemeler kaydettiği sürece bizlerde size çağın gerekliliğine uygun olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Özellikle erkeklerin oldukça dert yandığı ve kadınların da çeşitli sebeplerden dolayı sıkıntı çektiği saç ekimi konusunda sizlere en kusursuz hizmeti veriyor ve bunun yanı sıra; estetik ve plastik cerrahi, ağız ve diş sağlığı, göz tedavisi, kadın doğum ve tüp bebek cerrahi, ilik tedavisi ve ilik nakli gibi alanlarda sizlere hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşimiz sizin mutlu olmanız ve problem yaşadığınız konulara doğru şekilde müdahale etmemiz. Verdiğimiz hizmetleri sistematik şekilde yürüten cerrahlarımız estetik operasyon veya ciddi bir kan hastalığı sorununda aynı özenle hareket etmektedir.

Tüm hastanelerimizde bulunan hekimlerimiz yani Estehaircity ekibi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünleri kullanmaktadır. Zaten en başında da sizin sağlığınız için elimizden gelenin en iyisini yapan bir ekip olduğumuzu belirtmiştik. Bunun dışında en iyi doktor ve hastanelere sahip olmak, başarılı çözümlerle tedavi sürecini gerçekleştirmek ve sağlıklı şekilde amacımıza ulaşmak merkezimizin temel özellikleri arasındadır. Tedaviye başlamadan önce ve tedavi aşamasında hekimlerimiz sizleri asla yalnız bırakmayacak ve operasyonlardan sonra iyileşme sürecinde de her adımı takip edeceklerdir. Bunların yanı sıra yurtdışından gelen misafirlerimiz için ülkemizde konforlu şekilde ikamet etmenizi sağlamaktayız.

Yurt dışından gelen misafirlerimize kusursuz sağlık hizmeti sunduğumuz gibi VİP transfer hizmeti, seyahat tavsiyesi ve turist turları da sunmaktayız. Bu süreçte tem amacımızla bizimle birlikte huzurlu ve mutlu bir zaman dilimi geçirmeniz ve sürecin sonunda ülkenizde tebessümle ayrılmanızdır. Misafirlerimizin rahatlığında ise hastanede çalışan hekimlerimiz, personellerimiz ve danışanımız tarafından organize edilecektir.

AYLİN OĞRUL

Estetik ve Plastik Cerrahi Koordinatörü Aylin Oğrul, 1972 yılında Sakarya’da doğdu.2004 yılından itibaren sağlık alanında Uluslararası sağlık kongreleri, fuarları ve  Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu eğitim seminerlerine katılarak tüm titizliği ile bu sektörde hizmet vermektedir.

ESTEHAİRCİTY kurucusu olan Aylin Oğrul, katıldığı Uluslararası toplantılarda, TV kanallarında, görsel basında ülkemizi Sağlık Turizmi alanında temsil etmektedir. Türkiye’de en iyi hizmeti alabilmeniz için sizler ile ortak kararlar alarak, talep ettiğiniz en doğru tedaviyi sizlere sunarak hizmet verir.

DOKTORLAR

ERCAN DEMİRAY ( ESTETİK VE PLASTİK REKONSTRUKTİF CERRAHİ UZMANI)

İSMAİL BÜYÜKÇAYIR ( ESTETİK VE PLASTİK REKONSTRUKTİF CERRAHİ UZMANI)

MEHMET TOPRAK  (Op. Dr. GENEL CERRAH UZMANI )

MEVLÜT DAĞ ( Dr. MEDİKAL ESTETİK UZMANI )

AYŞEN TİMUR AĞAOĞLU ( Prof. Dr. HEMATOLOJİ,KEMİK İLİĞİ TRANSPLANTASYON, İÇ HASTALIKLARI UZMANI )