Kaş kaybı derecesine göre kişiye özel kaş çizgisi ile greft nakli sağlanır. Saç ekiminde olduğu gibi ense yani donör bölgemize zarar vermeden, köklerin sayısı dikkatlice hesaplanarak transfer yapılacak bölge kişiye özel hesaplanmalı ve planlanlanmalıdır. Hastanemizde uygun koşullarda profesyonel uzman hekimler ile steril ameliyathane şartlarında hijyenik şekilde hizmet verilir.

Kaş Ekimi

Kadınlar yüzyıllar boyu güzel görünmeyi arzulamış ve bunun için birçok yenilik geliştirmiştir. Nefertiti zamanından başlayan güzellik ve makyaj anlayışı ile ilk zamanlarda çeşitli doğal yapraklardan elde edilen renklerle makyaj yapılsa da sonrasında kadınların güzel olma istediğine teknoloji de katılmıştır. Bu sayede son dönemlerde oldukça gelişen kaş ektirme işlemi bayanlar tarafından rağbet görmekte ve dökülen kaşlar için oldukça etkili bir yöntem olmaktadır.

2003 yılından beri FUE yöntemi diye bilinen yöntemin hızlıca gelişip yaygınlaşması ile saç ekimi oldukça tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Bu yöntem aynı zamanda kaş ekimini de mümkün kılmaktadır. Kaşınızdaki probleme bağlı olarak sıklaştırma, kalınlaştırma yâda çeşitli izlerin kapatılmasına yönelik yapılan işlemlerde Estehaircity olarak bizler size bu hizmeti alanında uzman ekibimizle birlikte vermekteyiz. Öncelikle nasıl bir bakış istediğinizi sonrasında nasıl bir işleme ihtiyacınız olduğunu belirleyerek işlemimize başlıyoruz ve kaş ekimi sonrası bakım aşamasında da sizlerle beraber olmaya devam ediyoruz.

Kaş Ekiminde Hangi Teknikler Uygulanır?

Genellikle ensenizden alarak gerçekleştireceğimiz kaş ekimi işleminde en son teknoloji olan FUE yöntemi uygulanmaktadır. Bu işlem ortalama 2 saat sürmektedir ve lokal anestezi yapılarak gerçekleştirilir. Kaş ekimi merkezleri gibi bizlerde bu süreci başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Kaş ekimi ameliyatı diye de adlandırılan süreçten önce sizleri kaş ekimi yapan doktorlar ile birlikte samimi bir sohbet eşliğinde bilgilendirerek aklınızdaki soru işaretlerinin gitmesini sağlayacağız. Kaş ekimi doğal duruyor mu, ekilen kaş dökülür mü gibi kaş ekimi hakkında bilgi birikimimizi sizlerle paylaşacağız. Sıkça karşılaştığımız sorulardan biri olan kaş ekimi acıtır mı tarzında sorularımıza ise lokal anestezi yöntemimizle zaten cevap vermekteyiz.

Kaş Ekimi Yaptıranlara Kulak Verin!

Tüm dünyada ve ülkemizde geçerliliğini günden düne daha da arttıran bu yöntem sadece bayanlar için oluşturulmuş bir metot değildir. Kaş ekimi erkek içinde oldukça önemlidir ve güzel bir görünüme kavuşmaları için uygulanabilir. Kaş ekimi yaptırmak isteyen erkek müşterilerimize de kaş ekimi doğal duruyor mu yâda ekilen kaş dökülür mü gibi sorularını özenli bir şekilde cevaplayacağız. Kaş ekimi erkek fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizse kaş ekim fiyatları 2018 başlığı altında hazırladığımız liste bazında bir ücretlendirmeye tabii olacaktır. Kaş ekimi en iyi doktor için kaş ekimi Bakırköy bölgesinde bulunan merkezimiz size ve güzelliğinize iyi gelecek!

KAŞ EKİMİ OPERASYON SÜRECİ

1.AşamaHasta operasyona alınmadan önce arşivde saklanmak üzere fotoğrafları alınır. Daha sonra kaşlar kısaltılır. Bölgeye lokal anestezi uygulanır.

2.Aşama: Dökülmemeye kodlanmış olan greftler özenle kökler seçilerek özel solisyonlar içerisine konulur. Alınan greft sayısı tamamlandığında hastamız dinlendirilmek üzere bir yemek arası verilir.

3.Aşama: Daha sonrasında mikro motorlar ile düzgün ve kişiye özel kaş derisinde kanallar açılır.

4.Aşama: Planlama yapılarak dışarıya alınan greftler kanallara yerleştirilir.( kişiye özel dendiğinde açılacak kanallar kaşın yönüne göre, kaş kıllarının ince ya da kalın yapıda oluşuna göre ön kaş çizgisi alanına yerleştirilir.)

5.Aşama: Operasyon bittikten sonra özel losyonlar ile sterilize edildikten sonra alınan kısma bandajlama yapılır sonrasındaki günlerde neler yapılması gerektiği bilgileri aktarılır. Kaşları ekilmiş bir şekilde aynı gün içinde evine dönebilir.