PRP

PRP tedavisi diye adlandırdığımız yöntem hastanın kendi kanını özel bir aletten geçirilerek fibroblast adı verilen köklerin ayrılıp tedavi edilecek bilgeye işlenmesi durumudur. Özellikle genetik dökülmelerde etkili olan bu yöntemde kişilere eş zamanlı olarak saç mezoterapisi de uygulanabilmektedir.

Prp Nedir Ve Prp Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Estehaircity olarak sizlere verdiğimiz Prp saç hizmetinde az öncede belirttiğimiz gibi kendi kanınızdan aldığımız yararlı köklerle işlemi gerçekleştirmekteyiz. Tüm dünya tarafından oldukça rağbet gören bu işlem içerisinde Prp başarı oranı oldukça yüksektir. Saç için gerçekleştirilecek olan Prp uygulamasında öncelikle hastamızın kanından 10 cc almaktayız. Sonrasında santrifüj yöntemi ile çöktürdüğümüz kanınızda seyrelmiş olan bölgeye özel bir işlem uyguladıktan sonra napaj yöntemiyle enjekte işlemini yapmaktayız. Saydığımız işlemler oldukça tıbbi terimler ancak şunu bilmelisiniz ki sizlere uygulanan işlemin temelinde doku yenilenmesi yatmaktadır. Prp tedavisiyle ortalama 30 dakika sürecek işlemin sonucunda hiçbir acı yâda sızı duymadan rutin hayatınıza devam edebileceksiniz. Tabi burada uzman isimlerle çalışmak oldukça önemlidir ve işte tamda bu yüzden bizler tercih etmelisiniz! İşlemin amacından başlayıp Prp faydaları ile devam edeceğimiz sohbet sonucunda dilerseniz uzman doktorlarımıza kendinizi emanet edeceksiniz ve genetik olarak sizle süregelmiş bu sorundan kurtulmuş olacaksınız.

Prp Etkisi Ve Prp Destekli Saç Ekimi

Prp destekli saç tedavisinde süreç 15 günde bir 30 dakika olacak şekilde uygulanmaktadır. Kişinin ihtiyaç durumuna göre 3-4 ay süren bu işlem sonucunda istediğiniz görünüme kavuştuktan sonra her yıl bir defa bir araya gelerek uygulamayı yenilemeniz yeterli olacaktır. Prp’den önce ve sonra yaptığınızda ise en büyük avantajın alerji riski taşımaması ve kendi kanınızdan elde edildiği için doğal olması olduğunu anlamış olacaksınız. Görüntünüzde en ufak bir değişiklik olmadan devam edecek süreç içerisinde merak ettiğiniz Prp fiyatları hakkında da merkezimizden detaylı bilgi alabileceksiniz. Saçınızın yapısına ve sorununa bağlı olarak değişecek süreç içerisinde prp hakkında prp Kadıköy ve daha birçok semtten gelen konuklarımızı sağlıklı görünümlerine kavuşturmaktayız. Prp before after uygulamamız ile sizde değişimi yakından görüp memnun kalacak ve Estehaircity seçtiğiniz için ‘iyi ki!’ diyeceksiniz..

PRP tedavisi kişinin kendi kanından alınarak işlem sonucu elde edilen trombositten, zengin bölümünü mezoterapi tekniği ile sorunlu bölgeye uygulama yöntemidir. Uygulanan bölgeye kök hücrelerinin sağladığı büyüme hormonunu beslemeye başlar, olan saç köklerini daha güçlü çıkmasını ve aynı zamanda var olan saç köklerini de besler. Bu tedavi saç dökülmesi harici saçlarda cansızlık, mat görünüm yaşayan seyrek saçlı kişilerde uygulanabilir.

SÜREÇ: Ayda 1 kez arka arkaya 3 defa yapılması saç köklerinin güçlenmeyen, zayıf saç tellerini dökülmekten kurtarır. Bu tedavi 6 ay-1 yıl sonra tekrarlanabilir.

Kimlere önerilir : Doğumdan sonra saç dökülmesi yaşayan kadınlar, erkeklerde hormonal dökülme yaşayan kişilere, kronik hastalıklara bağlı olarak ( şeker hastalığı, troid hastalığı) saç dökülmeleri, ilaçlara bağlı saç dökülmeleri ve  protein demir eksikliğine bağlı saç dökülmesi yaşayan kişilere önerilir.

Tedavi : Prp işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur , PRP yapılan aşamada, plazma materyalinin hazırlanmasında; kapalı teknik PRP kit kullanılmasıdır. Bununla birlikte hiv, hepatit b, hepatit c gibi bulaşıcı hastalık risklerini ortadan kaldırır.

Hastanın kendi kanını alarak , plazma materyalinin hazırlanmasında kapalı teknik PRP kit kullanılması hiv, hepatit b, hepatit c gibi bulaşıcı hastalık risklerini ortadan kaldırır.

PRP Tedavisi